MOSKITIERY

Moskitiery


Moskitiera ma za zadanie chronić nasze wnętrza przed dokuczliwymi owadami. Można je zastosować do każdego typu okna oraz drzwi balkonowych (pojedynczych lub podwójnych).

Rolety antyinsektowe wykonane są z wyjątkową precyzją co powoduje idealną ochronę przed insektami. Gęste siatki zatrzymują także pyłki a nawet kurz.

MoskitieryMoskitiera ma za zadanie chronić nasze wnętrza przed dokuczliwymi owadami. Można je zastosować do każdego typu okna oraz drzwi balkonowych (pojedynczych lub podwójnych).

Rolety antyinsektowe wykonane są z wyjątkową precyzją co powoduje idealną ochronę przed insektami. Gęste siatki zatrzymują także pyłki a nawet kurz.

Obsługa

Jedną z zalet rolet antyinsektowych jest bardzo łatwy i szybki montaż, a także konstrukcja zapewniająca bezawaryjne użytkowanie. Moskitiera wyposażona jest w magnes ułatwiający szybką i łatwą obsługę. Moskitiery są odporne na warunki atmosferyczne tj. temperaturę, promienie UV, czy deszcz.

Moskitiery w ramkach

W naszej ofercie dostępne są także moskitiery w ramkach, które można przytwierdzić zarówno do okna (od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej) jak i samej elewacji.
Ramkę moskitiery mocuje się za pomocą czterech silnych magnesów, co pozwala na bezpieczne umieszczenie moskitiery na dużych wysokościach.

Estetyka


Moskitiery posiadają estetyczny wygląd, a ich obudowę można dopasować do okien w kolorze brązowym jak i białym. Dostępne są dwa kolory siatek szary i czarny.

Skuteczna ochrona przed owadami (okna i drzwi)
Szeroki zakres zastosowań (drzwi balkonowe i tarasowe)
Łatwy montaż

INFORMACJE

 

Markizy

Bramy garażowe

Moskitiery

Rolety zewnętrzne

Żaluzje

Roletki tekstylne

 
MAG Marek Ganczarski Opole ul. Zielonogórska 6, 45-315, tel./fax (0-77) 457 98 26, mag@mag.opole.pl