ROLETKI
TEKSTYLNE

Roletki tekstylne


W naszej ofercie dostępne są roletki wolnowiszące, montowane do ściany, sufitu lub wnęki okiennej (system PLUS) oraz roletki w kasecie z prowadnicami montowane do listwy przyszybowej skrzydła okna (system PRESTIGE lub PREMIUM). Oferujemy państwu także roletki dachowe do okien typu VELUX i FAKRO (system VISION)

Roletki tekstylne


W naszej ofercie dostępne są roletki wolnowiszące, montowane do ściany, sufitu lub wnęki okiennej (system PLUS) oraz roletki w kasecie z prowadnicami montowane do listwy przyszybowej skrzydła okna (system PRESTIGE lub PREMIUM). Oferujemy państwu także roletki dachowe do okien typu VELUX i FAKRO (system VISION)


Funkcjonalność

Roletka tekstylna chroni pomieszczenia przed nadmiernym słońcem..
W zależności od rodzaju materiału pomieszczenia można zaciemnić delikatnie (rozproszenie światła) lub całkowicie.

Estetyka

Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodnej fakturze stanowi także idealny element dekoracyjny. Ciekawie prezentuje się przy rolecie falbana. Specjalna konstrukcja listwy obciążającej pozwala w bardzo łatwy sposób zdemontować falbanę nawet po pewnym czasie.
Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodnej fakturze, roletki matrialowe mogą tworzyć ciekawą kompozycję z wnętrzem tradycyjnym jak i nowoczesnym.

Bezpieczeństwo i higiena

Tkaniny, z których wykonane są rolety posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny i są antystatyczne (nie przyciągają kurzu). Niektóre tkaniny dodatkowo atest niepalności wykonany przez Instytut Techniki Budowlanej

SYSTEM PLUS

Roletki tekstylne PLUS są wolnowiszące z napędem łańcuszkowym. W systemie PLUS stosuje się aluminiową rurę nawojową o średnicy 32 mm, co pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni. Uniwersalne uchwyty umożliwiają montaż roletki do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

SYSTEM PRESTIGE

Roletki tekstylne PRESTIGE wykonane są w systemie aluminiowym. System ten składa się z części aluminiowych: kasetki, rury nawojowej, mini belki i prowadnic. Dzięki łańcuszkowi i zapince istniej możliwość ustawienia rolety na dowolnej wysokości.
Kasetka jest przewiercana do górnej listwy przyszybowej, a prowadnice przyklejane do bocznych listew, co eliminuje prześwity i zapewnia płynne prowadzenie materiału.

SYSTEM PREMIUM

Roletki tekstylne PREMIUM wykonane są w systemie aluminiowym. Mała aluminiowa kasetka i nowy typ prowadnic nadają się szczególnie do małych typów okien. Nowatorski typ prowadnic pozwala na pewne prowadzenie listwy obciążającej oraz szczelne zaciemnienie pomieszczenia.
Mechanizm PREMIUM pracuje gładko, a specjalna konstrukcja kasetki pozwala na zatrzymanie roletki na dowolnej wysokości.
Jedną z głównych zalet systemu PREMIUM jest łatwa wymiana tkaniny bez konieczności demontażu systemu.

System VISION (rolety dachowe)

Rolety dachowe VSION przeznaczone są do dwóch typów okien: FAKRO i VELUX. Jest to system, który pracuje pod każdym kątem nachylenia do podłoża.
Elementem napędowym w systemie PREMIUM jest sprężyna , a zapadkowy kształt w profilu pozwala na zatrzymanie roletki w każdym punkcie.
Dzięki specjalnym kształtom prowadnic i pokrywy aluminiowej, system VISION jest bardzo szczelny.
W przypadku okien zamocowanych wysoko oferujemy aluminiowe wysięgi.

Wygoda na codzień (System Plus)
Funkcjonalność i styl (System Prestige)
Elegancja i dyskrecja (System Premium)

INFORMACJE

 

Markizy

Bramy garażowe

Moskitiery

Rolety zewnętrzne

Żaluzje

Roletki tekstylne

 
MAG Marek Ganczarski Opole ul. Zielonogórska 6, 45-315, tel./fax (0-77) 457 98 26, mag@mag.opole.pl