ROLETY
ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzneW naszej ofercie znajdują się rolety klasyczne jak i materiałowe.

Rolety zewnętrzneW naszej ofercie znajdują się rolety klasyczne jak i materiałowe.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo


Rolety zewnętrzne mają na celu chronić przed nieproszonymi gośćmi, słońcem a także przed dokuczliwym hałasem. Zimą skutecznie obniżają koszty ogrzewania, latem pozwalają odpocząć od męczącego słońca. Ich podstawową zaletą jest ochrona prywatności. Odgradzając od ciekawskich spojrzeń dają jednocześnie poczucie spokoju i komfortu.

Estetyka

Bogata gama kolorystyczna rolet pozwala na dopasowanie do elewacji domu na zasadzie podobieństw czy kontrastów czyniąc go ciekawszym i bardziej atrakcyjnym.

 

Obsługa

Istnieje kilka możliwości obsługi rolet zewnętrznych. Oferujemy napędy ręczne oraz elektryczne. Dodatkowym udogodnieniem są systemy sterujące usprawniające obsługę rolety.

Rolety tekstylne (System 54)

W naszej ofercie dostępne są ekskluzywne roletki zaciemniające, do montażu wewnątrz i na zewnątrz. Roletki te nadają się do pomieszczeń biurowych jak i mieszkań.

Roletki w systemie 54 posiadają materiał, który redukuje nagrzewanie pomieszczeń do minimum, a jego struktura daje efekt naturalnej klimatyzacji. Ponadto materiał ten uniemożliwia przenikanie refleksów światła na powierzchni ekranu monitora komputerowego i telewizyjnego. Roletkę można obsługiwać zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz.

INFORMACJE

 

Markizy

Bramy garażowe

Moskitiery

Rolety zewnętrzne

Żaluzje

Roletki tekstylne

 
MAG Marek Ganczarski Opole ul. Zielonogórska 6, 45-315, tel./fax (0-77) 457 98 26, mag@mag.opole.pl