MAG Marek Ganczarski

45-315 Opole, ul. Zielonogórska 6
tel.: 77 410 84 34, kom: 602 535 248
 

Zakres oferty


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Bramy garażowe mają na celu zamknąć państwa garaż, tak, aby stał się bezpieczny i funkcjonalny.


Bezpieczeństwo

Solidny pancerz bramy jest wytrzymały na działania mechaniczne. Brama posiada specjalne zabezpieczenie przed podniesieniem. W każdej bramie dodatkowo stosuje się hamulec elektromagnetyczny siłownika napędzającego bramę z wieszakami blokującymi, które uniemożliwiają wszelkie próby podważenia bramy.

Funkcjonalność

Przy zastosowaniu bram garażowych, które pracują w płaszczyźnie pionowej oszczędzacie państwo wiele miejsca. Brama składa się z profili odpornych na działanie czynników atmosferycznych i łatwych do utrzymania czystości. Ponadto profile charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Istniej możliwość zastosowania kilku profili przeszklonych, co umożliwi przepuszczanie światła do wnętrza garażu.

Komfort obsługi

Bramę można obsługiwać za pomocą napędu elektrycznego oraz zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na obsługę bramy z pewnej odległości, nie wysiadając z samochodu. Przydatne szczególnie jest to w nocy lub w czasie opadów. W przypadku awarii prądu bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego.