MAG Marek Ganczarski

45-315 Opole, ul. Zielonogórska 6
tel.: 77 410 84 34, kom: 602 535 248
 

Zakres oferty


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Moskitiera ma za zadanie chronić nasze wnętrza przed dokuczliwymi owadami. Można je zastosować do każdego typu okna oraz drzwi balkonowych (pojedynczych lub podwójnych).


Rolety antyinsektowe wykonane są z wyjątkową precyzją co powoduje idealną ochronę przed insektami. Gęste siatki zatrzymują także pyłki a nawet kurz.

Obsługa

Jedną z zalet rolet antyinsektowych jest bardzo łatwy i szybki montaż, a także konstrukcja zapewniająca bezawaryjne użytkowanie. Moskitiera wyposażona jest w magnes ułatwiający szybką i łatwą obsługę. Moskitiery są odporne na warunki atmosferyczne tj. temperaturę, promienie UV, czy deszcz.

Moskitiery w ramkach

W naszej ofercie dostępne są także moskitiery w ramkach, które można przytwierdzić zarówno do okna (od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej) jak i samej elewacji. Ramkę moskitiery mocuje się za pomocą czterech silnych magnesów, co pozwala na bezpieczne umieszczenie moskitiery na dużych wysokościach.

Estetyka

Moskitiery posiadają estetyczny wygląd, a ich obudowę można dopasować do okien w kolorze brązowym jak i białym. Dostępne są dwa kolory siatek szary i czarny.