MAG Marek Ganczarski

45-315 Opole, ul. Zielonogórska 6
tel.: 77 410 84 34, kom: 602 535 248
 

Zakres oferty


W naszej ofercie znajdują się rolety klasyczne jak i materiałowe.


Funkcjonalność i bezpieczeństwo


Rolety zewnętrzne mają na celu chronić przed nieproszonymi gośćmi, słońcem a także przed dokuczliwym hałasem. Zimą skutecznie obniżają koszty ogrzewania, latem pozwalają odpocząć od męczącego słońca. Ich podstawową zaletą jest ochrona prywatności. Odgradzając od ciekawskich spojrzeń dają jednocześnie poczucie spokoju i komfortu.

Estetyka

Bogata gama kolorystyczna rolet pozwala na dopasowanie do elewacji domu na zasadzie podobieństw czy kontrastów czyniąc go ciekawszym i bardziej atrakcyjnym.

Obsługa

Istnieje kilka możliwości obsługi rolet zewnętrznych. Oferujemy napędy ręczne oraz elektryczne. Dodatkowym udogodnieniem są systemy sterujące usprawniające obsługę rolety.

Rolety tekstylne (System 54)

W naszej ofercie dostępne są ekskluzywne roletki zaciemniające, do montażu wewnątrz i na zewnątrz. Roletki te nadają się do pomieszczeń biurowych jak i mieszkań.

Roletki w systemie 54 posiadają materiał, który redukuje nagrzewanie pomieszczeń do minimum, a jego struktura daje efekt naturalnej klimatyzacji. Ponadto materiał ten uniemożliwia przenikanie refleksów światła na powierzchni ekranu monitora komputerowego i telewizyjnego. Roletkę można obsługiwać zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz.